-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок (код ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-08-26-004588-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30196209
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Кваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Моноблок (код ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина))»- ID: UA-2026-07-30-008160-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29954952
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Машини для обробки даних (апаратна частина) код за ДК 021:2015 - 30210000-4 (Ноутбуки)- ID: UA-2026-06-10-003459-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29490823
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки (код за ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2025-11-11-007236-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27074479
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет Apple iPad 10.2'' (9 Gen) Cellular 256GB, Автоматизована робоча станція...×-
Планшет Apple iPad 10.2'' (9 Gen) Cellular 256GB, Автоматизована робоча станція в комплекті
- ID: UA-2023-12-26-012206-a
- Дата створення : 26.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20254095
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015: 30210000-4 (Персональний ком...×-
Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015: 30210000-4 (Персональний комп’ютер)
- ID: UA-2023-10-25-013394-a
- Дата створення : 25.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19414010
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшети Apple iPad 10.2” 2021- ID: UA-2023-03-16-007703-a
- Дата створення : 16.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17257498
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сканер Fujitsu SV600 А3 (РА03641-В301)- ID: UA-2023-02-23-003498-a
- Дата створення : 23.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17070351
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Моноблоки)- ID: UA-2022-12-06-008518-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16116455
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Ноутбуки)- ID: UA-2022-11-29-012727-a
- Дата створення : 29.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16032136
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок- ID: UA-2022-11-10-000592-a
- Дата створення : 10.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15822794
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Ноутбуки)- ID: UA-2022-10-04-007154-a
- Дата створення : 04.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15493467
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Системні блоки)- ID: UA-2022-10-04-000551-a
- Дата створення : 04.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15486887
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Ноутбук ASUS Expe...×-
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1500CEAE-BQ1663 (90NX0441-M20230) Star Black / Intel Core i3-1115G4 / RAM 8 ГБ / SSD 256 ГБ)
- ID: UA-2022-08-05-001980-a
- Дата створення : 05.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15041270
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Системні блоки- ID: UA-2022-03-18-002193-a
- Дата створення : 18.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14386054
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38592652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -