-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015: 30210000-4 (Персональний комп’ютер)
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-013394-a
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
d11ffc2420ee40a39f3fb3146e5c9cf8
Внутрішній номер закупівлі:
19414010
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-25-013394-a
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Вадим Демчук +380332777613 vrz@vl.dsns.gov.ua https://vl.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2023 16:21 - 30.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2023 16:21 - 02.11.2023 00:00
Аукціон:
02.11.2023 11:37 - 02.11.2023 12:24
Період кваліфікації:
02.11.2023 12:24 - 14.11.2023 12:22
Період завантаження договору:
20.11.2023 00:00 - 30.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015: 30210000-4 (Персональний комп’ютер)