-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015: 30210000-4 (Персональний комп’ютер)
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
fa3d2a606a4a4840911967137debab2c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-25-004999-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015: 30210000-4 (Персональний комп’ютер)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.10.2023 16:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума280 000.00 UAH