-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки (код за ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-007236-a
Завершена
947 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
630c5ab8fb284d5da802958efa7f6e06
Внутрішній номер закупівлі:
27074479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-007236-a
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анетта Мудрик +380332283486 a.mudryk@dsns.gov.ua https://vl.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
947 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 13:20 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 13:20 - 19.11.2025 00:00
Аукціон:
19.11.2025 12:10 - 19.11.2025 12:33
Період кваліфікації:
19.11.2025 12:33 - 19.11.2025 16:41
Період завантаження договору:
25.11.2025 00:00 - 05.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴947 100.00 Ноутбуки (код за ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)