• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбуки (код за ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

Оголошено тендер

947 100.00 UAH
Номер: b8cfb6b1a79e4979956276d2a22de4a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-11-007256-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
Замовник: Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
Очікувана вартість: 947 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбуки (код за ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 11.11.2025 11:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДодаткове фінансування
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума947 100.00 UAH