-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Ноутбуки)
Тендер Prozorro UA-2022-11-29-012727-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
809db7c37ceb4ebe859ab2aad675a6d6
Внутрішній номер закупівлі:
16032136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-29-012727-a
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Демчук +380332777613 vrz@vl.dsns.gov.ua https://vl.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2022 16:03 - 04.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2022 16:03 - 07.12.2022 15:58
Аукціон:
08.12.2022 11:22 - 08.12.2022 11:45
Період кваліфікації:
08.12.2022 11:45 - 15.12.2022 15:06
Період завантаження договору:
21.12.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Ноутбуки)