-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Ноутбуки)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
611c12b838b44735b8da8bba310a9af7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-29-003779-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Ноутбуки)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.11.2022 15:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 000.00 UAH