-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Моноблоки)
Тендер Prozorro UA-2022-12-06-008518-a
Завершена
201 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 010.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 010.00 UAH
Номер:
e9b44da436f143d89f7332ca1b179b34
Внутрішній номер закупівлі:
16116455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-06-008518-a
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Демчук +380332777613 vrz@vl.dsns.gov.ua https://vl.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
201 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2022 12:44 - 11.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2022 12:44 - 14.12.2022 12:39
Аукціон:
15.12.2022 15:16 - 15.12.2022 15:45
Період кваліфікації:
15.12.2022 15:45 - 16.12.2022 14:26
Період завантаження договору:
22.12.2022 00:00 - 01.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴201 500.00 Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Моноблоки)