-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Моноблоки)
Оголошено тендер
201 500.00
UAH
Номер:
602a9f6f348a45e8816daea8345b3ca0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-06-000480-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
201 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015: 30210000-4 (Моноблоки)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.12.2022 09:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума201 500.00 UAH