-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Моноблок (код ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина))»
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-008160-a
Торги не відбулися
543 575.00
UAH без ПДВ
Номер:
e7e8b000e4744f208410a415ecfe6e39
Внутрішній номер закупівлі:
29954952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-008160-a
Замовник:
Головне Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38592652
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Демчук +380332283486 v.demchuk@dsns.gov.ua https://vl.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
543 575.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 16:21 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 16:21 - 10.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 12:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴543 575.00 Моноблок (код ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина))