-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (3730)
- ID: UA-2026-09-03-013360-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286741
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 24.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-07-27-010226-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29920887
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (3730)
- ID: UA-2026-07-23-001276-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29887314
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-07-13-001073-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29792233
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-06-29-003880-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29674676
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-06-18-009177-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29582289
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-06-09-004875-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29477386
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-05-26-002891-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29336315
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-05-14-003831-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29220417
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-05-04-005655-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29103203
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)
- ID: UA-2026-04-23-010727-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29010133
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (планшет для обслуговування спортивних змагань) для забезпечення підг...×-
Комп’ютерна техніка (планшет для обслуговування спортивних змагань) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях. наказ 1656, (ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2026-04-23-006300-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29005724
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі спортивного орієнтування в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 5027)
- ID: UA-2025-11-27-007997-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27297334
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі спортивного орієнтування в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 5027)
- ID: UA-2025-10-30-001826-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26941676
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі спортивного орієнтування в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 5027)
- ID: UA-2025-10-17-008243-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26797171
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -