• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)

Торги не відбулися

19 833.33 UAH без ПДВ
Номер: 625a3fd657d147d3af978f629e9ba1a8
Внутрішній номер закупівлі: 29792233
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-001073-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 09:50 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 09:50 - 24.07.2026 10:00
Аукціон: з 27.07.2026 12:20
Період кваліфікації: 24.07.2026 10:00 - 27.07.2026 16:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 833.33 Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 1815)