• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (3730)

Торги не відбулися

33 675.00 UAH без ПДВ
Номер: fef283276dd04a818b61fbbf6f9ebd98
Внутрішній номер закупівлі: 29887314
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-001276-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 33 675.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 09:51 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 09:51 - 31.07.2026 10:00
Аукціон: з 03.08.2026 15:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴33 675.00 Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (3730)