• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі спортивного орієнтування в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 5027)

Торги не відбулися

234 480.00 UAH з ПДВ
Номер: e48f80f3db2b4b92978c141edf300fd1
Внутрішній номер закупівлі: 27297334
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-27-007997-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Каліновська Наталія Вікторівна +380442890042 nataliia.kalinovska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 234 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.11.2025 12:34 - 02.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2025 12:34 - 05.12.2025 08:00
Аукціон: з 08.12.2025 12:00
Період кваліфікації: 05.12.2025 08:00 - 10.12.2025 11:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴234 480.00 Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі спортивного орієнтування в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 5027)