• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі спортивного орієнтування в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 5027)

Оголошено тендер

234 480.00 UAH
Номер: 45462f54154048c3a1105535b99d8c94
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-27-009448-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Очікувана вартість: 234 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі спортивного орієнтування в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (наказ 5027)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель 2025 року. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 06.08.2025 № 5027
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.11.2025 12:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2025 бюджетний рік. За рахунок коштів спеціального фонду за бюджетною програмою КПКВК 3401220 "Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту".
Код класифікації видатківКПК-2025:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума234 480.00 UAH