-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (планшет для обслуговування спортивних змагань) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях. наказ 1656, (ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-006300-a
Завершена
56 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
041d384735cb41409729b30469503f6a
Внутрішній номер закупівлі:
29005724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-006300-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 12:13 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 12:13 - 01.05.2026 10:00
Аукціон:
з 04.05.2026 13:24
Період кваліфікації:
01.05.2026 10:00 - 01.05.2026 12:33
Період завантаження договору:
07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 700.00 Комп’ютерна техніка (планшет для обслуговування спортивних змагань) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях. наказ 1656, (ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)