-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (планшет для обслуговування спортивних змагань) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях. наказ 1656, (ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
56 700.00
UAH
Номер:
299f47f5c96f484e9cbda810f0bc1d04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-23-006955-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
56 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерна техніка (планшет для обслуговування спортивних змагань) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях. наказ 1656, (ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель 2026 року. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу від 23.03.2026 № 1656
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.04.2026 11:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік
Код класифікації видатківКПК-2026:3401220 - Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту
Сума56 700.00 UAH