-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (3730)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013360-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 20 днів (до 24.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 20 днів (до 24.09.26 10:00)
80 627.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
20
дн
06
год
38
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3135c2092edb4b46b95d1107317e8680
Внутрішній номер закупівлі:
30286741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013360-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 627.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:45 - 21.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:45 - 24.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:45 - 21.09.2026 00:00
Аукціон:
з 25.09.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 627.50 Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (3730)