-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональні комп'ютери у комплекті- ID: UA-2021-04-13-003663-b
- Дата створення : 13.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9489979
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональні комп'ютери у комплекті(ДК 021:2015-30210000-4 Машини для обробки даних (а...×-
Персональні комп'ютери у комплекті(ДК 021:2015-30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)(Персональні комп'ютери у комплекті,ДК 021:2015-30213000-5 Персональні комп’ютери)
- ID: UA-2021-03-31-001966-c
- Дата створення : 31.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9310634
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)-за кодом CPV за ДК 021:2015-30210000-4(Персона...×-
Машини для обробки даних (апаратна частина)-за кодом CPV за ДК 021:2015-30210000-4(Персональний комп`ютер у комплекті)
- ID: UA-2020-06-04-001021-c
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5173447
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп’ютери- ID: UA-2019-06-11-000788-b
- Дата створення : 11.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3461206
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери)- ID: UA-2019-06-05-000572-b
- Дата створення : 05.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3459688
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп"ютер- ID: UA-2019-04-08-000280-b
- Дата створення : 08.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3356514
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний лазерний пристрій- ID: UA-2019-04-19-000044-a
- Дата створення : 19.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3349795
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп"ютер- ID: UA-2019-02-26-000648-c
- Дата створення : 26.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3236746
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний лазерний пристрій- ID: UA-2019-03-15-000933-c
- Дата створення : 15.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3185607
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний лазерний пристрій- ID: UA-2019-02-26-000722-c
- Дата створення : 26.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3109938
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональний комп"ютер у комплекті- ID: UA-2018-12-11-000446-a
- Дата створення : 11.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2801670
Комунальна установа "Центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональний комп"ютер у комплекті- ID: UA-2018-11-22-001555-b
- Дата створення : 22.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2725174
Комунальна установа "Центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональний комп"ютер у комплекті- ID: UA-2018-11-28-000291-b
- Дата створення : 28.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2701995
Комунальна установа "Центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2018-03-05-000220-a
- Дата створення : 06.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1761601
Комунальна установа "Центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01990756ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -