-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери)
Тендер Prozorro UA-2019-06-05-000572-b
Торги відмінено
927 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 635.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 635.00 UAH
Номер:
7ffbfb88cf804dddadf2a98afb0dd652
Внутрішній номер закупівлі:
3459688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-05-000572-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
927 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 635.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
27 810.00 UAH
Період уточнення:
05.06.2019 10:21 - 10.06.2019 12:30
Період прийому пропозицій:
05.06.2019 10:21 - 20.06.2019 12:30
Аукціон:
з 21.06.2019 12:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери
Кількість
54 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
72649b8cdbc44ab69aa2e0c9b21deac5
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до ст. 31 п. 1 Закону України «Про публічні закупівлі»: «порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом».
Дата опублікування:
11.06.2019 08:50
Статус:
Виконано