• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Персональні комп’ютери

Завершена

940 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 700.00 UAH
Номер: 5a27efb04c454b5fbf50f0f42254182b
Внутрішній номер закупівлі: 3461206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-11-000788-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
Контактна особа: Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 940 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 28 200.00 UAH
Період уточнення: 11.06.2019 10:28 - 16.06.2019 11:30
Період прийому пропозицій: 11.06.2019 10:28 - 26.06.2019 11:30
Аукціон: 27.06.2019 12:25 - 27.06.2019 12:46
Період кваліфікації: 27.06.2019 12:46 - 02.07.2019 14:35
Період завантаження договору: 27.06.2019 12:46 - 17.07.2019 12:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 55 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, пр..Ломоносова,101 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Клаудгруп"

Оскарження: 27.06.2019 12:46 - 13.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 860 466.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
860 466.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.07.2019 14:35
Документи 23
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Початкова пропозиція 909 532.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
909 532.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 37
Скарги 0

Контракти

Номер: 52c3238eae3a4b4ea34e1388e940624a
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-11-000788-b-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Клаудгруп"
Номер договору: 184
Сума договору: 860 466.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 717 055.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.07.2019 01:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 22.07.2019 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Дог_Пк.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s