-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп’ютери
860 466.00
UAH з ПДВ
Номер:
52c3238eae3a4b4ea34e1388e940624a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-11-000788-b-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Контактна особа:
Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Клаудгруп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37842700
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Клаудгруп" +380503212407 mdv@cloudgroup.com.ua http://cloudgroup.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03062, м. Київ, проспект перемоги, буд. 67, офіс 213
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
184
Дата підписання:
22.07.2019 10:00
Період дії договору:
22.07.2019 01:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
860 466.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 143 411.00 UAH)
Оплачено:
860 466.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 143 411.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери
Кількість
55 комплект
Період постачання
до 31.12.2019