-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Багатофункціональний лазерний пристрій
Тендер Prozorro UA-2019-02-26-000722-c
Багатофункціональний лазерний пристрій
Торги не відбулися
72 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 360.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 360.00 UAH
Номер:
c183ef176b2a4d479723d718db73a7db
Внутрішній номер закупівлі:
3109938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-26-000722-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
360.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2019 12:44 - 03.03.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2019 12:44 - 13.03.2019 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний лазерний пристрій
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 30.04.2019
Місце постачання
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова буд.101
На карті