-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп"ютер
Тендер Prozorro UA-2019-02-26-000648-c
Персональний комп"ютер
Торги не відбулися
927 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 635.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 635.00 UAH
Номер:
2d4ba9d1f3fd449d8a35dfc696a00822
Внутрішній номер закупівлі:
3236746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-26-000648-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
927 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 635.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2019 12:15 - 03.03.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2019 12:15 - 13.03.2019 13:00
Аукціон:
14.03.2019 13:00 - 14.03.2019 13:45
Період кваліфікації:
14.03.2019 13:45 - 03.04.2019 09:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп"ютер
Кількість
54 штуки
Період постачання
до 30.04.2019
Місце постачання
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова буд.101
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРПРОМЕКСПЕРТ"
Оскарження: 14.03.2019 13:45 - 31.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31796921
-
Контактна особа:
Денис Жунько +380443519470 tenders@upex.com.ua
-
Адреса:
04112, Україна, Київ, Київ, вул. Ризька 8а
Оскарження: 14.03.2019 13:45 - 31.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
865 922.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
810 365.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.03.2019 12:44
Документи
33
Скарги
0
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Оскарження: 20.03.2019 12:44 - 05.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009888
-
Контактна особа:
Бец Михайло Ярославович +380444557206 bets.m@valtek.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32
Оскарження: 20.03.2019 12:44 - 05.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
845 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
814 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.03.2019 09:41
Документи
11
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКРОТРОН"
Оскарження: 29.03.2019 14:18 - 09.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40016854
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКРОТРОН" 0681835558 Andreev_MS@microtron.ua http://www.microtron.ua/
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, 69039, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ПРОВУЛОК МОТОРНИЙ, будинок 19-А
Оскарження: 29.03.2019 14:18 - 09.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
847 817.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
819 990.00 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
1
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Оскарження: 29.03.2019 15:27 - 12.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Оскарження: 29.03.2019 15:27 - 12.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
893 533.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
845 636.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.04.2019 10:44
Документи
23
Скарги
0
ФОП ПОЛТОРАК КОСТЯНТИН МИХАЙЛОВИЧ
Оскарження: 01.04.2019 10:44 - 13.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3203500835
-
Контактна особа:
Полторак Костянтин Михайлович +380953186881 kostik.poltorak@gmail.com
-
Адреса:
84100, Україна, Донецька, Слов'янськ, вул. Лиманська, 23А
Оскарження: 01.04.2019 10:44 - 13.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
897 372.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
888 102.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.04.2019 16:09
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Оскарження: 02.04.2019 16:09 - 14.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Олена Балюк +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Оскарження: 02.04.2019 16:09 - 14.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
911 898.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
892 736.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.04.2019 09:55
Документи
17
Скарги
0