• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Багатофункціональний лазерний пристрій

Завершена

73 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 365.00 UAH
Номер: 5159c3bb0fba4fa082eb7e9d0fd804c9
Внутрішній номер закупівлі: 3349795
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-19-000044-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
Контактна особа: Гордюшина Оксана Ігорівна 380950654850 gordyshuna_oks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 73 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 365.00 UAH
Період уточнення: 19.04.2019 08:52 - 26.04.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 19.04.2019 08:52 - 06.05.2019 12:00
Аукціон: 07.05.2019 13:00 - 07.05.2019 13:21
Період кваліфікації: 07.05.2019 13:21 - 14.05.2019 16:18
Період завантаження договору: 07.05.2019 13:21 - 27.05.2019 13:21

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний лазерний пристрій
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 9 штуки
Період постачання до 30.06.2019
Місце постачання 85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова буд.101 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Галкіна Анастасія Олександрівна

Оскарження: 07.05.2019 13:21 - 25.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 67 410.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
67 410.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2019 16:18
Документи 31
Скарги 0
ФОП Рясенчук Ігор Володимирович
Початкова пропозиція 72 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
72 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: d994de613cdc402b968d659bdeb581b4
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-19-000044-a-c1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Галкіна Анастасія Олександрівна
Номер договору: 159
Сума договору: 67 410.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.05.2019 01:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 28.05.2019 09:00
Статус:
Підписаний
jpg
Договiр_159_001.jpg
jpg
Договiр_159_002.jpg
jpg
Договiр_159.jpg
p7s
sign.p7s