-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний лазерний пристрій
67 410.00
UAH з ПДВ
Номер:
d994de613cdc402b968d659bdeb581b4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-19-000044-a-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Галкіна Анастасія Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3512306746
-
Контактна особа:
Галкіна Анастасія Олександрівна +380503183545 printsnast@gmail.com
-
Адреса:
54051, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Океанівська, 28
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
159
Дата підписання:
28.05.2019 09:00
Період дії договору:
28.05.2019 01:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
67 410.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 410.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний лазерний пристрій
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 30.06.2019
Місце постачання
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова буд.101
На карті