-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Багатофункціональний лазерний пристрій
Тендер Prozorro UA-2019-04-19-000044-a
Завершена
73 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 365.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 365.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2019 08:52 - 26.04.2019 12:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
318462ff59c84c83b6403beda6c34ef6
Дата опублікування:
22.04.2019 11:07
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1)Доброго дня!В тендерній документації чітко прописано :"У разі наявності в предметі закупівлі (технічній специфікації), його технічних та якісних характеристиках посилань на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, після такого посилання слід вважати в наявності вираз «або еквівалент не гіршої якості» 2)Звичайно допускаємо до участі в закупівлі ФОП неплатників ПДВ!Оцінювати пропозицію ФОП неплатника ПДВ будемо -як остаточну!!Кожну пропозицію учасника будемо розлядати-як остаточну, незалежно чи це платник ПДВ, чи-ні!
Дата відповіді:
22.04.2019 11:42