-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання дл...×-
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2026-08-17-006006-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30102892
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання дл...×-
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2026-03-17-013017-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28634701
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного д...×-
Картриджі Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2024-10-09-014112-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22842789
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для...×-
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2024-07-30-001341-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22183095
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для...×-
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2024-07-22-008747-a
- Дата створення : 22.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22124897
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та пол...×-
Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2023-10-27-012538-a
- Дата створення : 27.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19444886
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30125100-2 Картриджі з тонеромЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та пол...×-
Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
- ID: UA-2023-07-17-010523-a
- Дата створення : 17.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18424794
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджи, фотобарабани для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) 30120000-6 Фотокопі...×-
Картриджи, фотобарабани для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
- ID: UA-2023-03-24-001610-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17327047
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджи для БФП Kyocera ECOSYS M8124cidn- ID: UA-2023-01-27-014170-a
- Дата створення : 27.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16761421
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджи для БФП Kyocera ECOSYS M8124cidn, (Kyocera TK-8115*)- ID: UA-2022-12-13-003173-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16223282
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32984271ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -