-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-013017-a
Завершена
104 648.00
UAH з ПДВ
Номер:
176f6e6b3e764d788d78eec0aa0298c2
Внутрішній номер закупівлі:
28634701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-013017-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32984271
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Іллінська, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Константінов +380503671552 andrii.konstantinov@ecu.gov.ua https://ecu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
104 648.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 16:08 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 16:08 - 25.03.2026 00:00
Аукціон:
25.03.2026 14:37 - 25.03.2026 15:00
Період кваліфікації:
25.03.2026 15:00 - 27.03.2026 17:04
Період завантаження договору:
02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 648.00 Картриджі для принтера Kyocera