-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-013017-a
Завершена
104 648.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 16:08 - 22.03.2026 00:00
Відповідь надана
строки поставки
Номер:
ba4ca817921a4cdfb053f4208447291d
Дата опублікування:
19.03.2026 14:01
Опис:
Шановний Замовнику! В додатку 2 ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ строки поставки вказано 30 днів, а згідно п.3.1. договору Постачальник зобов'язується поставити та передати Покупцеві Товар за видатковою накладною протягом 10 (десяти) календарних днів з дати підписання Договору. На які строки поставки орієнтуватися потенційному учаснику?
Відповідь:
Шановний учаснику!
Повідомляємо, що вірними є строки поставки, визначені в п. 3.1 проєкту договору, а саме — протягом 10 (десяти) календарних днів з дати підписання Договору.
Відповідні уточнення до тендерної документації (Додаток 2) буде внесено.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
19.03.2026 14:14