-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі для принтера Kyocera
Оголошено тендер
104 648.00
UAH
Номер:
eadc1288cc2d41dd8c57b05285c5df81
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-10-013089-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32984271
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Іллінська, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32984271
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Іллінська, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
104 648.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картриджі для принтера Kyocera
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Дата опублікування:
10.03.2026 15:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Картридж Kyocera TK-8115C
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж Kyocera TK-8115Y
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж Kyocera TK-8115М
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж Kyocera TK-8115К
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума104 648.00 UAH