• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)

Завершена

100 224.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 002.24 UAH
Номер: a572d997fe3c4ce599eefd1748a116bf
Внутрішній номер закупівлі: 19444886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-27-012538-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Андрій Константінов +380503671552 andrii.konstantinov@ecu.gov.ua https://ecu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30125100-2 Картриджі з тонеромАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 224.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.10.2023 17:12 - 31.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2023 17:12 - 03.11.2023 23:00
Аукціон: 06.11.2023 15:19 - 06.11.2023 15:48
Період кваліфікації: 06.11.2023 15:48 - 08.11.2023 17:52
Період завантаження договору: 14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 224.00 Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)