• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)

Торги не відбулися

19 600.00 UAH без ПДВ
Номер: e01fc617042d44319c707598b27f8077
Внутрішній номер закупівлі: 30102892
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-006006-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Андрій Константінов +380503671552 andrii.konstantinov@ecu.gov.ua https://ecu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 13:26 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 13:26 - 25.08.2026 00:00
Аукціон: з 25.08.2026 14:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 600.00 Картриджі для принтера Kyocera