-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Оголошено тендер
23 520.00
UAH
Номер:
83f00cbccaec42fa8d8196487a2527f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-004854-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32984271
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Іллінська, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32984271
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Іллінська, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
23 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картриджі для принтера Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Дата опублікування:
13.08.2026 11:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Картридж для принтера Kyocera TK-5430M
Кількість
9 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж для принтера Kyocera TK-5430Y
Кількість
7 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж для принтера Kyocera TK-5430C
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Картридж для принтера Kyocera TK-5430K
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума23 520.00 UAH