-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджі Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2024-10-09-014112-a
Завершена
178 585.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 785.85 UAH
мін. крок: 1% або 1 785.85 UAH
Номер:
f4a736dea07341098cab0c2d9919be16
Внутрішній номер закупівлі:
22842789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-09-014112-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32984271
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Іллінська, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Константінов +380503671552 andrii.konstantinov@ecu.gov.ua https://ecu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
178 585.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2024 18:04 - 14.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2024 18:04 - 17.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.10.2024 00:00 - 21.10.2024 12:24
Період завантаження договору:
27.10.2024 00:00 - 06.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴178 585.33 Картриджі Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)