• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Картриджі Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)

Оголошено тендер

178 585.33 UAH
Номер: 8406fac4f3d441b2aee203f70f1ccf49
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-07-002253-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 178 585.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Картриджі Kyocera (30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Дата опублікування: 07.10.2024 10:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума178 585.33 UAH