-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2023-07-17-010523-a
Завершена
100 224.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 002.24 UAH
мін. крок: 1% або 1 002.24 UAH
Номер:
4ff6195f6cd641f795bf1e18a17a338a
Внутрішній номер закупівлі:
18424794
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-17-010523-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32984271
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Константінов +380503671552 andrii.konstantinov@ecu.gov.ua https://ecu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 224.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.07.2023 17:54 - 22.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2023 17:54 - 25.07.2023 11:00
Аукціон:
26.07.2023 11:20 - 26.07.2023 11:43
Період кваліфікації:
26.07.2023 11:43 - 01.08.2023 15:06
Період завантаження договору:
07.08.2023 00:00 - 17.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 224.00 Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)