• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)

Оголошено тендер

100 224.00 UAH
Номер: f5e26b9bcbe74da096bc0783117f3eb7
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-04-001961-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 100 224.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Дата опублікування: 04.07.2023 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Картридж Kyocera TK-8115К
Код ДК 021:2015: 30125100-2 Картриджі з тонером
Кількість 8 штуки
Період постачання (не задано)
Картридж Kyocera TK-8115М
Код ДК 021:2015: 30125100-2 Картриджі з тонером
Кількість 8 штуки
Період постачання (не задано)
Картридж Kyocera TK-8115С
Код ДК 021:2015: 30125100-2 Картриджі з тонером
Кількість 8 штуки
Період постачання (не задано)
Картридж Kyocera TK-8115Y
Код ДК 021:2015: 30125100-2 Картриджі з тонером
Кількість 8 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума100 224.00 UAH