-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджи для БФП Kyocera M8124cidn, (Kyocera TK-8115*) (30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Тендер Prozorro UA-2023-07-17-010523-a
Завершена
100 224.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 002.24 UAH
мін. крок: 1% або 1 002.24 UAH
Період уточнення:
17.07.2023 17:54 - 22.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим