-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дезінфекційні засоби- ID: UA-2026-03-25-014565-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28729793
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дезінфекційні засоби- ID: UA-2025-09-01-008166-a
- Дата створення : 01.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26294321
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Актотон, Термосепт екстра- ID: UA-2025-05-21-013548-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25373676
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дезінфекційні засоби- ID: UA-2024-11-22-015114-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23369132
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дезінфекційні засоби- ID: UA-2024-04-19-011449-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21355772
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дезінфекційні засоби- ID: UA-2023-10-27-012547-a
- Дата створення : 27.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19444896
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дезінфекційні засоби- ID: UA-2023-03-13-001811-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17213316
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ГРІН ЛАЙН БАЗІК 1000 мл, ГРІН ЛАЙН ФОРТЕ 1000 мл, ГРІН ЛАЙН ПРЕМІУМ 1000 мл, РЕД ЛАЙН АКТИ...×-
ГРІН ЛАЙН БАЗІК 1000 мл, ГРІН ЛАЙН ФОРТЕ 1000 мл, ГРІН ЛАЙН ПРЕМІУМ 1000 мл, РЕД ЛАЙН АКТИВ 1 кг, SOLNEX PR.OTEX 5000 мл, БЛЮ ЛАЙН СОФТ 5л, БЛЮ ЛАЙН СОФТ 1000 мл, ОРАНЖ ЛАЙН БАБЛ 1000 мл, ОРАНЖ ЛАЙН БАБЛ 5л
- ID: UA-2022-08-18-001050-a
- Дата створення : 18.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15132945
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Засіб дезінфекційний "Манорм Експерт" 5л, Засіб дезінфекційний "Манорм Експ...×-
Засіб дезінфекційний "Манорм Експерт" 5л, Засіб дезінфекційний "Манорм Експерт" 1л , з насадкою , Засіб дезінфекційний "Вернедор-Преміум" (1000мл), Засіб дезінфекційний "Вернедор-Преміум" 5л ,Засіб дезінфекційний "Еконорм DEZ Експрес" (1 ОООм), Засіб дезінфекційний "Медіоцид" (1000 мл) з розпилювачем , Засіб дезінфекційний "НОР-експрес" (5 л) , Засіб дезінфекційний "Еконорм DEZ Хлор" (1000 г) . Засіб дезінфекційний "Хлоросан" 1 кг (банка) , Засіб дезінфекційний "Саніліт" 1кг (в банках) , Засіб дезінфекційний "ЕконормDEZ Актив" (ІОООмл). Засіб дезінфекційний "ЕконормDEZ Лайт" (ІОООмл) Засіб дезінфекційний "Санідез" в банках 1 кг
- ID: UA-2022-05-05-002943-a
- Дата створення : 05.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14581127
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб дезінфекційний- ID: UA-2021-12-06-005724-c
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12889810
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Засіб дезінфекційний "Саніліт" , Засіб дезінфекційний "Санідез, Засіб дезін...×-
Засіб дезінфекційний "Саніліт" , Засіб дезінфекційний "Санідез, Засіб дезінфекційний "Хлоросан",Засіб дезінфекційний "Еконорм DEZ Софт",Засіб дезінфекційний "Еконорм DEZ Ензим", Засіб дезінфекційний "Еконорм DEZ Актив",Засіб дезінфекційний "Вернедор-Преміум",Засіб дезінфекційний "Еконорм DEZ Лайт" Засіб дезінфекційний "Маносепт",Засіб дезінфекційний "НОР-Ультра", Засіб дезінфекційний "Еконорм DEZ Скін", Засіб дезінфекційний "Еконорм DEZ РП",Засіб дезінфекційний "Еконорм DEZ Антисептик",Засіб дезінфекційний "НОР-експрес", Засіб дезінфекційний "Медіоцид""
- ID: UA-2021-02-18-003430-c
- Дата створення : 18.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8697222
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
"Манорм експерт", Маносепт, НОР-експерт- ID: UA-2020-12-02-012018-b
- Дата створення : 02.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7504810
КНП СВТГРР"Роздільнянська ЦРЛ" ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Нор-експрес (1000 мл) з розпилювачем, маносепт (1000 мл), маносепт (5л)- ID: UA-2020-10-16-002828-b
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6747637
КНП СВТГРР"Роздільнянська ЦРЛ" ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Засіб дезінфекційний "Манорм Експерт" 5л,Засіб дезінфекційний "Манорм Експе...- ID: UA-2020-10-08-009637-a
- Дата створення : 08.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6637046
КНП СВТГРР"Роздільнянська ЦРЛ" ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Засіб дезінфекційний "Манорм Експерт" 1 л., Засіб дезінфекційний "Манорм Ек...×-
Засіб дезінфекційний "Манорм Експерт" 1 л., Засіб дезінфекційний "Манорм Експерт" 5 л, Засіб дезінфекційний "Манорм Експерт" 100 мл.,
- ID: UA-2020-07-03-004413-b
- Дата створення : 03.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5478172
КНП СВТГРР"Роздільнянська ЦРЛ" ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -