-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дезінфекційні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-014565-a
Завершена
327 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bdaaa8fd7c2a40df8048853142d3e3dc
Внутрішній номер закупівлі:
28729793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-014565-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житник Ольга Вікторівна +380485332937 gitnik_olj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
327 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 19:13 - 01.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 19:13 - 04.04.2026 19:12
Аукціон:
з 06.04.2026 14:41
Період кваліфікації:
04.04.2026 19:12 - 07.04.2026 10:40
Період завантаження договору:
13.04.2026 00:00 - 23.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴327 000.00 Дезінфекційні засоби