-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дезінфекційні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-04-19-011449-a
Завершена
334 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 670.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 670.00 UAH
Номер:
fd40c68c1ecb48d388c422678e2910cb
Внутрішній номер закупівлі:
21355772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-19-011449-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житник Ольга Вікторівна +380485332937 gitnik_olj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
334 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.04.2024 17:52 - 25.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2024 17:52 - 28.04.2024 17:57
Період кваліфікації:
28.04.2024 18:00 - 30.04.2024 15:29
Період завантаження договору:
06.05.2024 00:00 - 16.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴334 000.00 Дезінфекційні засоби