-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дезінфекційні засоби
Тендер Prozorro UA-2023-03-13-001811-a
Завершена
158 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 790.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 790.00 UAH
Номер:
5e05028f82e44d8590a4eca5f1248e90
Внутрішній номер закупівлі:
17213316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-13-001811-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житник Ольга Вікторівна +380485332937 gitnik_olj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2023 10:17 - 18.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2023 10:17 - 21.03.2023 10:21
Період кваліфікації:
21.03.2023 10:23 - 22.03.2023 17:39
Період завантаження договору:
28.03.2023 00:00 - 07.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 000.00 Дезінфекційні засоби