-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дезінфекційні засоби
Оголошено тендер
158 000.00
UAH
Номер:
b38bbffbe9734e75915dbfaeb7422728
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-13-000152-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
158 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дезінфекційні засоби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
Дата опублікування:
13.03.2023 08:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума158 000.00 UAH