-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дезінфекційні засоби
Тендер Prozorro UA-2025-09-01-008166-a
Завершена
237 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
f8dd1deaa6714843b0021e0b5c273114
Внутрішній номер закупівлі:
26294321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-01-008166-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житник Ольга Вікторівна +380485332937 gitnik_olj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.09.2025 16:21 - 06.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2025 16:21 - 09.09.2025 16:24
Аукціон:
з 10.09.2025 15:42
Період кваліфікації:
09.09.2025 16:24 - 10.09.2025 16:53
Період завантаження договору:
16.09.2025 00:00 - 26.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 080.00 Дезінфекційні засоби