• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дезінфекційні засоби

Оголошено тендер

237 080.00 UAH
Номер: f466f5b730344479a215c264bda0ca57
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-01-008762-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
Очікувана вартість: 237 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дезінфекційні засоби
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 01.09.2025 15:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума237 080.00 UAH