-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дезінфекційні засоби
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-015114-a
Завершена
491 373.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 456.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 456.87 UAH
Номер:
13a657243e9146d48f631799f3616a19
Внутрішній номер закупівлі:
23369132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-22-015114-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998851
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, м Роздільна, Європейська ,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Житник Ольга Вікторівна +380485332937 gitnik_olj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
491 373.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2024 16:28 - 27.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2024 16:28 - 30.11.2024 16:33
Період кваліфікації:
30.11.2024 16:33 - 03.12.2024 18:01
Період завантаження договору:
09.12.2024 00:00 - 19.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴491 373.00 Дезінфекційні засоби