-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Газети та журнали- ID: UA-2021-04-08-008049-b
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9432230
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Журнали- ID: UA-2021-04-05-002849-b
- Дата створення : 05.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9373110
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газети та журнали- ID: UA-2021-03-22-002833-a
- Дата створення : 22.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9161939
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Журнали- ID: UA-2021-03-17-003553-c
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9090101
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газети та журнали- ID: UA-2021-03-03-003010-a
- Дата створення : 03.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8889875
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Періодичні видання - газети та журнали- ID: UA-2020-11-11-003147-b
- Дата створення : 11.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7149354
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підписка на періодичні видання- ID: UA-2020-04-14-000568-a
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4814763
Азовський морський інститут ОНМА ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підписка на періодичні видання- ID: UA-2020-04-14-000753-b
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4814501
Азовський морський інститут ОНМА ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Періодичні друковані видання- ID: UA-2020-04-08-001108-b
- Дата створення : 08.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4779855
Азовський морський інститут ОНМА ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газети- ID: UA-2018-12-06-001129-c
- Дата створення : 06.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2677846
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газети- ID: UA-2018-11-27-000494-a
- Дата створення : 27.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2632596
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газети- ID: UA-2018-11-06-000228-a
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2542957
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 24462403ДК 021:2015: 22210000-5 ГазетиЗавершена -