-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Журнали
Тендер Prozorro UA-2021-04-05-002849-b
Журнали на 2021р.
Торги не відбулися
5 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 51.00 UAH
мін. крок: 1% або 51.00 UAH
Номер:
020ac58c92c747a693917bf00b590b6d
Внутрішній номер закупівлі:
9373110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-05-002849-b
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24462403
-
Адреса:
87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Байкова Ольга Степанівна 0629-37-00-21 BAYKOVA@AMI.EDU.UA http://ami.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22210000-5 ГазетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
51.00 UAH
Період уточнення:
05.04.2021 16:13 - 11.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2021 16:13 - 21.04.2021 17:00
Аукціон:
з 22.04.2021 15:35
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписПопередня оплата за періодичні видання здійснюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками(одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та змін до неї
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Technology audit and production reserves» ISSN 2664-9969 (print) журнал
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
«Східно-Європейський журнал передових технологій» ISSN 1729-3774 (print) журнал
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021