-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Журнали
Тендер Prozorro UA-2021-03-17-003553-c
Журнали на 2021 рік
Торги не відбулися
5 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 51.00 UAH
мін. крок: 1% або 51.00 UAH
Номер:
fdb9c594a8aa44d688ef827f61008401
Внутрішній номер закупівлі:
9090101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-17-003553-c
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24462403
-
Адреса:
87517, Україна, Донецька область, Маріуполь, ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Байкова Ольга Степанівна 0629-37-00-21 BAYKOVA@AMI.EDU.UA http://ami.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22210000-5 ГазетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
51.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2021 10:42 - 22.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2021 10:42 - 02.04.2021 12:00
Аукціон:
з 05.04.2021 13:48
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписПопередня оплата за періодичні видання здійснюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками(одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та змін до неї в межах кошторисних призначень на визначену мету.
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Technology audit and production reserves» ISSN 2664-9969 (print) журнал
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021
«Східно-Європейський журнал передових технологій» ISSN 1729-3774 (print) журнал
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.04.2021 - 31.12.2021